Otwórz menu

O nas

Operat i Prawo to rodzinna firma, która skupia profil swojej działalności na obsłudze przedsiębiorców z szeroko rozumianej branży rozrywkowej. W pracę i rozwój Naszej firmy zaangażowane są już dwa pokolenia Naszej rodziny. Doświadczenie zdobywane przez lata praktyki pozwala Nam świadczyć Naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie, wedle aktualnych standardów i wymagań. Staramy się, aby Nasi Klienci otrzymywali usługi kompleksowe, stąd też wzbogaciliśmy Naszą ofertę także o doradztwo prawne.

Od ponad dekady świadczymy usługi dla producentów urządzeń rozrywkowych, parków rozrywki, jednostek samorządu terytorialnego oraz przedsiębiorców indywidualnych. Nasi rzeczoznawcy specjalizują się w urządzeniach typu: parki linowe, place zabaw, sale zabaw, skateparki, sale trampolin, urządzenia nadmuchiwane oraz wszelkiego typu urządzenia lunaparkowe.


rzeczoznawca techniczny

dr n. pr. Agnieszka Krasuska Dziuba – Prezes Zarządu

tel. 502 188 313


Zbigniew Krasuski

mgr inż. Zbigniew Krasuski MBA Exec.

Rzeczoznawca technicznych urządzeń rozrywkowych. W firmie OPERAT i PRAWO odpowiada za obsługę przedsiębiorców w zakresie BHP. Swoje zainteresowania skupia wokół zagadnień związanych z automatami do gier ,automatami zabawowymi, automatami zręcznościowymi oraz dmuchańcami i placami zabaw. Ponad 20 letnie doświadczenie w branży rozrywkowej to jego największy atut. Wysoki poziom merytoryczny oraz rzetelność w podejmowanych działaniach to z pewnością jego znak firmowy. Pasjonat nowych technologii. Posiada uprawnienia wydane przez Stowarzyszenie Rzeczoznawców Technicznych Urządzeń Rozrywkowych uprawniające do wydawania orzeczeń technicznych – atestów.

Skontaktuj się z nami

Przeglądy, atesty - email kontakt@rzeczoznawca-dmuchance.pl
Rzeczoznawca urządzeń rozrywkowych - adres ul. Różana 9, 42-500 Będzin
Wróć do góry
Zamknij menu