Otwórz menu

O nas

Operat i Prawo to rodzinna firma, która skupia profil swojej działalności na obsłudze przedsiębiorców z szeroko rozumianej branży rozrywkowej. W pracę i rozwój Naszej firmy zaangażowane są już dwa pokolenia Naszej rodziny. Doświadczenie zdobywane przez lata praktyki pozwala Nam świadczyć Naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie, wedle aktualnych standardów i wymagań. Staramy się, aby Nasi Klienci otrzymywali usługi kompleksowe, stąd też wzbogaciliśmy Naszą ofertę także o doradztwo prawne.

Od ponad dekady świadczymy usługi dla producentów urządzeń rozrywkowych, parków rozrywki, jednostek samorządu terytorialnego oraz przedsiębiorców indywidualnych. Nasi rzeczoznawcy specjalizują się w urządzeniach typu: parki linowe, place zabaw, sale zabaw, skateparki, sale trampolin, urządzenia nadmuchiwane oraz wszelkiego typu urządzenia lunaparkowe.


zdjęcie Konrad Dziuba

mgr Konrad Dziuba MBA Exec.

Prawnik oraz Rzeczoznawca technicznych urządzeń rozrywkowych. Właściciel firmy OPERAT i PRAWO Konrad Dziuba. W pracy rzeczoznawcy technicznych urządzeń rozrywkowych wykorzystuje swoje wykształcenie i kompetencje prawnicze często doradzając przedsiębiorcom poszczególne rozwiązania prawne. Obsługuje parki rozrywki oraz indywidualnych przedsiębiorców z branży rozrywkowej. Aktywnie działa na rzecz poprawy poziomu świadomości prawnej branży rozrywkowej. Posiada uprawnienia wydane przez Stowarzyszenie Rzeczoznawców Technicznych Urządzeń Rozrywkowych uprawniające do wydawania orzeczeń technicznych – atestów.

tel. 516 242 320


Zbigniew Krasuski

mgr inż. Zbigniew Krasuski MBA Exec.

Rzeczoznawca technicznych urządzeń rozrywkowych. W firmie OPERAT i PRAWO odpowiada za obsługę przedsiębiorców w zakresie BHP. Swoje zainteresowania skupia wokół zagadnień związanych z automatami do gier ,automatami zabawowymi, automatami zręcznościowymi oraz dmuchańcami i placami zabaw. Ponad 20 letnie doświadczenie w branży rozrywkowej to jego największy atut. Wysoki poziom merytoryczny oraz rzetelność w podejmowanych działaniach to z pewnością jego znak firmowy. Pasjonat nowych technologii. Posiada uprawnienia wydane przez Stowarzyszenie Rzeczoznawców Technicznych Urządzeń Rozrywkowych uprawniające do wydawania orzeczeń technicznych – atestów.

Skontaktuj się z nami

Przeglądy, atesty - email kontakt@rzeczoznawca-dmuchance.pl
Rzeczoznawca urządzeń rozrywkowych - adres Sandomierska 7 lok. 3, 41-902 Bytom
Wróć do góry
Zamknij menu